Wapa paper na Remadays 2018 0

Wapa paper i Washpapa na Rema Days w Nadarzynie

Za nami udział w największych w tej części Europy targach reklamowych #Remadays.

Na dwóch halach wystawienniczych swoje produkty prezentowało ponad 800 wystawców z Polski i ze Świata.

My prezentowaliśmy oczywiście Washpapę ale także produkty #wapapaper wykonane z washable paper oraz z #Corko - naturalnego korka, który właśnie wprowadzamy do naszej oferty.

Na targach odwiedził nas nasz Klient @mudita, producent #ekopada - specjalnej maty chroniącej przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Ta unikatowa membrana jest obustronnie obszyta washpapą.

https://www.mudita.com/

Rok budowania marki WASHPAPA za nami

Jak się okazało sporo zwiedzających znało już Washpapę. A zatem praca wykonana przez ostatni rok przynosi efekty.

Nasze produkty szczególnie zachwycały klientów z Zachodu oraz Skandynawii, wydaje się, że ten rynek nadal bardziej potrzebuje właśnie takich produktów i jest też bardziej otwarty na to, by płacić więcej za oryginalne, szyte w Polsce gadżety.

Dużym zainteresowaniem cieszył się nasz #corko. Połączyliśmy go z #washpapą, dzięki czemu uzyskaliśmy niewiarygodnie naturalny i oryginalny efekt.

To co nas pozytywnie zaskoczyło, to nominowanie naszego workoplecaka FUN z karabińczykiem do konkursu #giftsoftheyear2018. Niestety nie udało nam się zdobyć w głosowaniu pierwszego miejsca. Ale i tak to było niesamowite wyróżnienie znaleźć się prawie na podium, pośród tylu znanych marek.

Wszystkim, którzy nas odwiedzili dziękujemy za poświęcony czas i dobre rozmowy i bierzemy się teraz za realizację zamówień i przygotowywanie ofert ;-) 

To był dobrze spędzony czas. Teraz zabieramy się za przygotowania do #Balticfashion na Łotwie, w Rydze ;-) Dołączacie?

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl