Wapapaper - gadżety reklamowe z papieru do prania 0

Wapa paper - oryginalne produkty reklamowe z washpapy - papieru do prania 

Washpapa (washable paper) to jednocześnie wytrzymały i ekologiczny materiał służący do szycia oraz papier, który można prać. Dzięki swoim właściwościom – nie odbarwia się, nie odkształca i nie rozpuszcza w wodzie. Ten fascynujący produkt znalazł rozległe zastosowanie w branży modowej oraz dekoratorstwie. W Wapapaper wykorzystujemy go do szycia artykułów reklamowych oraz do łączenia go z innymi materiałami. Dzięki temu powstają unikatowe gadżety reklamowe, zachwycające formą i strukturą.

Washpapa – trwały papier do szycia i prania

Wyobraź sobie torbę ekologiczną, z logo Twojej firmy, w kolorze piasku pustyni lub plecak o barwie bladego różu. Washable paper to uniwersalna tkanina do szycia, która pozwala stworzyć unikatowe wyroby, a kolorowe tonacje z palety Pantone 2017 umożliwiają osiągnięcie naprawdę oryginalnych efektów. Odcień Greenery, jak sama nazwa wskazuje, zachwyca energetyczną zielenią z domieszką żółtego oraz przywodzi na myśl ekologiczne życie w zgodzie z naturą. Z kolei Washpapa w odcieniu Pale Dogwood zwraca uwagę subtelnym połączeniem pastelowego różowego i brzoskwiniowego, sugerując ład oraz wyciszenie. Dla kontrastu możemy zastosować również intensywny modrakowy washpaper o nazwie Lapis Blue, który kojarzy się z głęboką tonią oceanu.

 

Wapa paper - artytuły reklamowe z ekotkaniny 

Washpapa [washable paper] nazywana jest nie bez przyczyny przez niektórych skórą dla wegan 

Dlaczego?

- bo to papier, który wyglądem i w dotyku przypomina skórę 

- przy jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych składników pochodzenia zwierzęcego

- latex, używany w procesie produkcji, jest syntetyczny

- producent otrzymał certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 – który jest symbolem gwarancji przebadania tekstyliów pod kątem obecności substancji szkodliwych. 

- Washpapa posiada Ceryfikat FSC (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL) - przyznawany drzewnym produktom leśnym, takim jak meble, papier, pokrycia podłogowe. Główne kryteria FSC obejmują takie aspekty, jak: ochrona przed nielegalnym użytkowaniem i zabudową terenów leśnych, ochrona rzadkich i zagrożonych gatunków oraz ich siedlisk, ograniczenie korzystania z chemicznych środków ochrony roślin 

- przy produkcji Washpapy są respektowane prawa człowieka

- papier produkowany jest na terenie Europy

Akcesoria, gadżety i galanteria reklamowa Wapapaper, z wykorzystaniem Washpapy  jest w 100% vegan friendly, chyba że łączymy je z dodatkami ze skóry.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl